Informacja

Producenci

Brak producentów

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Brak dostawców

Najczęściej kupowane

Regulamin

Reklamacje i zwroty

Możliwość zwrotu towaru

Staramy się jak najwierniej oddać na zdjęciach faktyczny wygląd oferowanych przez nas produktów, jeżeli jednak stwierdzisz że zakupiony produkt odbiega od stanu udokumentowanego na zdjęciach masz możliwość odesłania do nas towaru do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Po otrzymaniu przez nas przesyłki przelewamy środki na wskazane przez Ciebie konto.
Przed wysłaniem paczki prosimy o wysłanie wiadomości o zaistniałym fakcie z danymi do zwrotu środków na adres e-mail: biuro@hurtowniafiran.eu bądź skorzystanie z formularza kontaktowego.

Gwarancja na zakupiony towar

Na zakupiony u nas towar udzielamy pełna gwarancję. W przypadku gdy produkt posiada uszkodzenia, zabrudzenia oraz inne wady które nie były udokumentowane zdjęciami gwarantujemy wymianę partii towaru na nową, wolną od wad bądź w wypadku braku takiej możliwości zwrot gotówki.

Jeżeli zaistnieje potrzeba odesłania towaru z opisanych powyżej powodów prosimy o przesłanie do nas informacji na adres e-mail: biuro@hurtowniafiran.eu bądź skorzystanie z formularza kontaktowego.

Reklamacje

Podstawą do reklamacji jest protokół reklamacyjny sporządzony w obecności kuriera, w przeciwnym wypadku pozytywne rozpatrzenie może zostać utrudnione uniemożliwione.

Adres do zwrotów

"KJ" Michał Korzuch
41-500 Chorzów
Piotra Skargi 34L
tel.: 510 679 995